Vragen? Laat het ons weten! Gratis verzenden vanaf € 45,- (NL)
€3.30
Uitverkocht
Supervers, lokaal en uniek in Nederland
Maak kennis met She’s Fresh, het allereerste Fresh Hop bier van Muifel! Waar brouwen met verse, onbewerkte hop in Amerika al populair is, is Nederland net begonnen met deze trend. En natuurlijk doet Muifel dit meteen goed – met Brabantse hop, direct van het land!
‘s Ochtends hingen de verse Saphir-hoppen nog aan de ranken bij BrabantHop in Wilbertoord, en ‘s middags belandden ze al in de brouwketels. Dat betekent maximaal verse aroma’s en een intens hoppig karakter! De combinatie van gerstemout, tarwemout en haver geeft het bier een mooie, complexe graansmaak, terwijl de ondergist zorgt voor die frisse en doordrinkbare lager-body.
Dit bier is een absolute must-try voor hopliefhebbers én voor iedereen die een ultra-verfrissend bier zoekt.
ABV: 5%
Volume: 33cl
Statiegeld: €0,15
Deze frisse hoplager komt het best tot zijn recht bij:
Liefhebber van frisse, hoppige bieren? Dan moet je ons bierabonnement proberen, waarin je elke maand verrast wordt met unieke bieren zoals deze. Vergeet niet: altijd uitschenken in een glas om de volle aroma’s te ervaren!