✅ Gratis verzending vanaf € 45,-
✅ Binnen 24 uur verzonden
Aanbevolen door Leo Alkemade!

Bekijk de unboxing video

Dryhopped Witzige Weizen – VandeStreek

Fan van frisse weizens maar wel met wat extra karakter? Witzige Weizen Dryhopped van vandeStreek is een moderne tarwebier met klassieke banaan-kruidnagel aroma’s én een fruitige hopkick. En als lid van de My Dear Beer Club krijg je natuurlijk 10% korting. Proost! 🍺

Uitverkocht

3,50

Gratis verzending vanaf € 45,-

Binnen 24 uur verzonden

Snel verzonden

Exclusieve bieren

Sociale impact

Unieke pakketten

Gratis advies (chat)

Hoge tevredenheid

Productomschrijving

Witzige Weizen Dryhopped is een frisse, modern gehopte weizen van 5,5%, gebrouwen door vandeStreek Bier in Utrecht. Dit bier combineert de klassieke Duitse tarwebierstijl en een flinke dosis dryhopping met El Dorado hop, waardoor traditionele smaken als banaan en kruidnagel worden verrijkt met tropisch fruit en citrus.

Het bier is lichtgeel en troebel, met een stevige schuimkraag. In de geur vind je een speelse mix van weizengist-aroma’s en frisse hoptonen. In de smaak proef je de typische romige tarwebasis, een vleugje kruidigheid en een frisse, licht bittere afdronk die je niet bij elke weizen tegenkomt.

💎 Stijl: Weizen (dryhopped)
💎 Smaak: Banaan, kruidnagel, citrus, tropisch fruit
💎 Mondgevoel: Vol en zacht met verfrissende bitterheid
💎 Alcoholpercentage: 5,5%

🌍 Waarom uniek?
Witzige Weizen Dryhopped is een moderne draai aan een klassieker. Door extra hop toe te voegen via dryhopping krijgt dit bier een aromatische boost, zonder z’n Duitse roots te verliezen.

🎯 Foodpairing:
🥗 Thaise salade met limoen en koriander
🐟 Gebakken witvis met citroen
🧀 Verse geitenkaas

📜 Over vandeStreek:
vandeStreek Bier staat voor creativiteit, balans en smaak. Met hun Witzige Weizen Dryhopped bewijzen ze opnieuw dat traditie en innovatie perfect samen kunnen gaan.

🛒 Waarom kiezen voor My Dear Beer?
Als lid van de My Dear Beer Club ontvang je verrassende speciaalbieren zoals deze dryhopped weizen maandelijks thuis met 10% korting. Zo ontdek je smaken die je anders misschien nooit geprobeerd had.

Deze bieren vind je misschien ook wel te gek!

Hazy IPA met Columbus, Idaho 7 en Talus van Gamma Brewing, verkrijgbaar bij My Dear Beer.

8,95

Categorie:

Fruited sour bier van Gamma Brewing met rood fruit, verkrijgbaar in de speciaalbierselectie van My Dear Beer.

9,95

Categorie:

Rauchbier met hand-gerookte mout van Gamma Brewing, onderdeel van de speciaalbierselectie van My Dear Beer.

6,95

Categorie:

Aussie IPA met Ella, Enigma en Vic Secret van Gamma Brewing, verkrijgbaar bij My Dear Beer.

9,95

Categorie:

Witzige Weizen Dryhopped – frisse Duitse stijl weizen met extra hop van vandeStreek
Dryhopped Witzige Weizen – VandeStreek
3,50

Uitverkocht