✅ Gratis verzending vanaf € 45,-
✅ Binnen 24 uur verzonden
Aanbevolen door Leo Alkemade!

Bekijk de unboxing video

Kaffired Up (Witbier) – VandeStreek

Op zoek naar een witbier met extra citrusfrisheid? Kaffired Up van vandeStreek is een klassiek witbier van 5,4% met kaffir, sinaasappelschil en een zachte kruidige ondertoon. Licht, verfrissend en doordrinkbaar. En als lid van de My Dear Beer Club krijg je natuurlijk 10% korting. Proost! 🍋🍺

Uitverkocht

3,45

Gratis verzending vanaf € 45,-

Binnen 24 uur verzonden

Snel verzonden

Exclusieve bieren

Sociale impact

Unieke pakketten

Gratis advies (chat)

Hoge tevredenheid

Productomschrijving

Kaffired Up is een witbier van 5,4% alcohol, gebrouwen door vandeStreek. Dit klassieke tarwebier krijgt een verrassende twist door de toevoeging van kaffir, wat zorgt voor een verfrissende citruskick, perfect in balans met zachte kruidigheid en een soepel mondgevoel.

Naast kaffir worden ook sinaasappelschil en koriander gebruikt, waardoor het aroma fris, licht kruidig en citrusachtig is. Met hopsoorten als Citra, Cascade en Columbus blijft het bier toegankelijk, licht bitter en heerlijk doordrinkbaar. Ideaal voor warme dagen of frisse trek.

💎 Stijl: Witbier
💎 Smaak: Citrus, sinaasappelschil, licht kruidig
💎 Mondgevoel: Zacht, fris, soepel
💎 Alcoholpercentage: 5,4%

🌍 Waarom uniek?
Kaffired Up combineert een klassiek witbierprofiel met kaffir voor extra frisheid. Een verrassend, kruidig dorstlessend bier met tropische flair.

🎯 Foodpairing:
🍤 Garnalensalade met limoen
🥗 Aziatische noedels met citrusdressing
🧀 Verse geitenkaas met kruiden

📜 Over vandeStreek:
Bij vandeStreek draait het om smaak en speelsheid. Kaffired Up laat zien hoe klassieke stijlen verrijkt kunnen worden met onverwachte ingrediënten, zonder het karakter te verliezen.

🛒 Waarom kiezen voor My Dear Beer?
Als lid van de My Dear Beer Club ontdek je elke maand bieren zoals Kaffired Up: verfrissend, kruidig, en altijd met 10% korting. Licht in alcohol, groot in smaak.

Deze bieren vind je misschien ook wel te gek!

MONYO Cherry Hero kopen | Fruitig bier met rijke kersensmaak | My Dear Beer

3,50

Categorie:

Alcoholvrije craft soda met druif en vlierbloesem van MONYO

2,75

Categorie:

Brown porter met cacao en fudge van MONYO Brewing

3,50

Categorie:

Alcoholvrije hop soda met citrus en hoparoma’s van MONYO

2,75

Categorie:

Kaffired Up van vandeStreek – witbier met kaffir limoen en citruskick (5,4%)
Kaffired Up (Witbier) – VandeStreek
3,45

Uitverkocht